Podnieś standardy w swoich pojazdach
Wraz z unowocześnianiem wielu branż nadszedł czas na branżę komunalną. Coraz to więcej restrykcji zostaje nakładanych na firmy świadczące usługi w powyższej sferze. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów mamy do zaoferowania dużo innowacyjnych rozwiązań.

Najczęściej wybierane rozwiązania


1. System kamer z monitorem z wbudowanym rejestratorem


Jest to najczęściej wybierane rozwiązanie. Najbardziej zaawansowane monitory mają możliwość rejestracji aż 4 kamer. System pod względem montażu nie różni się od zestawu na zwykłym monitorze. Cenowo wypada pomiędzy zestawem ze zwykłym monitorem, a systemem opartym na zewnętrznym rejestratorze.

2. System kamer na zewnętrznym rejestratorze z możliwością podglądu wideo i gps online


Rozwiązanie szczególnie doceniane prze ,,górę” firm. W przypadku jakiś komplikacji podczas pracy zwierzchnicy są w stanie natychmiast podejrzeć na czym polega problem. Istnieje możliwość podglądu pojazdu na żywo, a także ,,cofania się” wstecz. Najbardziej zaawansowane rejestratory mają możliwość rejestracji obrazu aż z 8 kamer

3. System kamer 360°


Zestaw jest bezcenny w sytuacjach, podczas których trzeba manewrować pojazdem w ciasnych zaułkach. Problem zabierający najwięcej czasu to osiedlowe uliczki, na których jest pełno samochodów. Dzięki powyższemu systemowi można bardzo usprawnić przemieszczanie się, a co za tym idzie efektywność pracy całego zespołu.

4. Tradycyjny zestaw cofania lub zestaw rozszerzony do 4 kamer


Najtańsza kombinacja pozwalająca na płynne przemieszczanie się po wąskich uliczkach. Najlepsze monitory mają możliwość podpięcia aż 4 kamer. W tradycyjnych zestawach niestety nie ma możliwości rejestracji wideo. Jest to możliwe tylko w dwóch przypadkach: zmieniając monitor na taki z funkcją nagrywania, lub dołączając do zestawu kompatybilny rejestrator.