Zwiększ efektywność oraz bezpieczeństwo pracy
Kamery w wózkach widłowych to świetne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się u każdego naszego klienta. Szczególnie dobrze sprawdzają się w zatłoczonych halach, gdzie przy manewrowaniu liczy się każdy centymetr.

Najczęściej wybierane rozwiązania
System 360°


Idealnie sprawdza się tam, gdzie firmy stawiają na szybkość pracy. Widok obrysu wózka w systemie 360° pozwala na polepszenie wyników w pokonywaniu tras. System 360°  sprawia, że kierowcy pędzą i mieszczą się na centymetry.

Kamera na widły

W ekstremalny sposób przyśpiesza pracę operatora. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak duże możliwości daje przy ściąganiu palety z ogromnego regału. Najnowsze zestawy oferują dodatkowo wskaźnik laserowy wbudowany w kamerę.

Kamery przód/tył, a nawet boczne


Super rozwiązanie poprawiające widoczność w pojeździe. W takim systemie można połączyć aż 4 kamery. Może być tańszą alternatywą dla systemu 360°.

Battery box


Jest to ,,powerbank” do Twojego systemu kamer. Dzięki niemu pozbędziesz się konieczności podpinania kamery do zasilania wózka. Jest to niezmiernie przydatne rozwiązanie, ze względu na brak komplikacji przy zmianie wysokości wideł. Najczęściej wybierają go klienci decydujący się na samodzielny montaż systemu na wózku widłowym.