PROFESJONALNY SYSTEM MONITORUJĄCY POJAZDY


Urządzenia do monitorowania Video Online pozwalają na zabezpieczenie pojazdu przed potencjalnymi zagrożeniami oraz na poznanie najgłębszych tajników swojej floty. Dzięki temu zaawansowanemu systemowi możesz zapanować nad każdą sytuacją w niedostępny do teraz sposób. System nie tylko zabezpiecza Twoje pojazdy z ładunkami, ale także umożliwia reorganizację pracy. Więcej informacji na temat funkcji systemu znajdziesz poniżej.

DOSTĘP Z WIELU URZĄDZEŃ

Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów tworząc możliwość użytkowania aplikacji na wielu typach urządzeń. Zapewniamy wsparcie w działaniu platformy na systemach: Windows, Android oraz Apple.

MAPA LOKALIZACJI GPS

INFORMUJĄCA O STATUSIE POJAZDU

Mapa lokalizacji pozwala uzyskać
bezpośrednią lokalizację pojazdów w trybie natychmiastowym.
Dzięki niej dowiesz się, które pojazdy obecnie są w ruchu, a
które na postoju. To okno jest dopiero początkiem całej przygody z
naszym systemem.

OKNO POJAZDU Z PODGLĄDEM VIDEO ONLINE

Po wejściu w ten tryb uzyskasz bezpośrednio informacje o pojeździe oraz podgląd Online z kamer na i w pojeździe. Gdy dostaniesz od kierowcy informację o trudnościach na trasie natychmiast możesz podejrzeć, jak wygląda obecna sytuacja i udzielić mu niezbędnych wskazówek.

ARCHIWUM VIDEO PRZEBYTYCH TRAS

W tej zakładce masz możliwość podglądu, co działo się wcześniej z Twoimi pojazdami. Istnieje kilka możliwości zapisu danych z tras w zależności od wybranego urządzenia i pakietu abonamentowego na korzystanie z naszego serwera ICOCAM:
- na karcie pamięci wewnątrz rejestratora
- na dysku wewnątrz rejestratora
- na chmurze na naszym serwerze (opcja abonamentowa)


HISTORIA TRAS

Nasz system wspiera spedytorów oraz właścicieli pojazdów. Oprócz strefy podglądu aktualnych danych jest możliwość ,,cofania się w czasie''. Bogata baza danych sprawi, że ,,stare trasy,, będą przejrzyście pokazane w jednym miejscu. Zapisane dane można przeglądać i weryfikować niezgodności. Średni czas zapisanych danych wynosi aż 2 miesiące.